Rentida Apartamentai

"Rentida apartamentai" -  šiuolaikiškai įrengti butai - apartamentai, įsikūrę pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje. Šv. Mikalojaus 5, Vokiečių g. 24 ir Pranciškonų g. 6, tai naujai mūsų pačių atrekonstruoti pastatai esantys viename jaukiame pastatų ansamblyje, išsidėsčiusiame tarp senųjų liuteronų bažnyčių ir siaurų grįstų gatvelių, jų architektūra mena ne vieną istorijos šimtmetį, Šv. Mikalojaus namo pirmame aukšte įsikūręs tailandietškas "Azia Spa" centras, namo skliautiniuose rūsiuose įsikūrės egzotiškas spa centras "Exotic Spa". Po galutinių rekonstrukcijų galime pasiūlyti 20 modernių skirtingo dydžio apartamentų, butų ir studijų, kurie pateisins kiekvieno lūkesčius. Visi butai įrengti ramiuose vidiniuose kiemuose, tad miesto šurmulį slepia storos namo sienos. Kviečiame Jus išsirinkti patogiausius ir tinkamiausius Jūsų poilsiui apartametus.

Apartamentų privalumai:
- šiuolaikiški ir modernūs butai;
autonominis butų šildymas;
- kieme nemokamas automobilių parkingas;
- ideali ir rami vieta pačiame Vilniaus senamiestyje;
- nemokamas WiFi ir skaitmeninė TV;
- geriausios kainos garantija;
- lengva ir saugi rezervacijos sistema;
- nuolaidos SPA cento paslaugoms;
- paslaugus kolektyvas ir miesto informacija;
Už butų nuomą galima atsiskaityti grynaisiais, banko pavedimu ir kortele. Sudaromos ilgalaikės ir trumpalaikės nuomos ir bendradarbiavimo sutartys, išrašomos PVM sąskaitos faktūros.
POILSIS SU SPA

POILSIS SU SPA

Kviečiame pasimėgauti poilsiu "Rentida apartamentuose" su SPA teikiamais malonumais! Išsirinkite SPA procedūras ir masažus mūsų salonuose www.aziaspa.lt arba www.exoticspa.lt ir Jūsų poilsis bus malonesnis. Visiems gyventojams taikome 20% procentų nuolaida!

Nuo 45 €

Užsakyti dabar
PUSRYČIAI GYVENTOJAMS

PUSRYČIAI GYVENTOJAMS

Visi svečiai gyvenantys mūsų apartamentuose gali užsisakyti pusryčius, tik už 6,50 eur. Pusryčių rinkinuką iš 3 patiekalų galite pasirinkti iš plataus mūsų asortimento ir net nustatyti savo pageidaujamą pusryčių laiką, kad atėjus nereikėtų laukti, kol bus paruošta. Kreipkitės į mūsų administratorę tel.: +37060555666

Nuo 6,50 €

Užsakyti dabar