Vieta Vilniaus miesto senamiestyje

 

Apartamentų lokacija mena daugelį didžiųjų istorinių įvykių, kurių pėdsakus dar galime įžvelgti pastatų sienose. Pačią senamiesčio širdį ne kartą niokojo gaisrai, mūšiai, kariniai antskrydžiai, kurie lėmė nuolatinius renovacijos darbus. Visame pastatų ansamblyje persipynė skirtingų epochų stilistika, įvairus architektūrinis bei kultūrinis braižas. Vienas didingiausių ir įdomiausių kultūrinės samplaikos pavyzdžių - seniausia Lietuvoje Šv. Mikalojaus bažnyčia. Net ir šiomis dienomis turime galimybę ne tik pasigrožėti įspūdinga gotikine bažnyčios architektūra, bet ir aidint jos varpams, pasinerti į autentika alsuojančias Vilniaus gatveles. "Rentida apartamentai" įsikūrę pačioje Vilniaus miesto senamiesčio širdyje Šv. Mikalojaus 5, Vokiečių 24 ir Pranciškonų 6.
Aplink apartamentus yra begalė kavinukių, restoranų, parduotuvių, meno parodų bei naktinio pasilinksminimo vietų, todėl įdomios sau veiklos suras ir jaunesnio ir vyresnio amžiaus svečiai.
Apartamentų vieta tobula senamiesčio pažinimui - Vilniaus Rotušė ir aikštė vos už kelių šimtų metrų, Katedra su Varpine pasieksite per 10 minučių eidami seniausiomis miesto gatvėmis Vokiečių g. ir Pilies g. Aušros vartai pasiekiami per 5 minutes, o judriausia naktinio gyvenimo gatvė Vilniaus g. prasideda už 500 metrų.

 

nuorodos

  
Iš Vilniaus Tarptautinio Aerouosto automobiliu
Pasukite dešinėn į Dariaus ir Girėno gatvę ir važiuokite 2,6 km. Toliau važiuokite Švitrigailos gatve apie 1.8 km ir pasukite į dešinę į Basanavičiaus gatvę bei  važiuokite 850 m. Važiuodami tiesiai įvažiuojate į Trakų gatvę ir pavažiavę 150 m. sukate i dešinę Pranciškonų gatvę ši gatvė už 200 m. susijungia su Šv. Mikalojaus gatve. Šioje vietoje palikite automobilį ir užeikite Šv. Mikalojaus 5 "Azia SPA"
 
Iš Vilniaus Tarptautinio Aerouosto visuomeniniu transportu
Sėskite i autobusą nr. 88 grafikas , lipkite Vokiečių g. stotelėje, eikite Vokiečių gatve iki fontano ir sukite i kairę Šv. Mikalojaus gatvę.
  
Iš Kauno Aerouosto
Važiuokite autostrada A1 Vilniaus kryptimi. Pasiekę Vilnių privažiuokite iki žiedo ir sukite i dešinę į E28/E85, toliu važiuokite apie 2 km. ir privažiavę išvažiavimą į Švitrigailos gatvę įsukte į ja, toliau sekite aprašymą kaip iš Vilniaus Tarptautinio Aerouosto.
 
Atstumai
Miesto centras, senamiestis – 0 km
Vilniaus tarptautinis oro uostas – 7 km
Kauno tarptautinis oro uostas  - 100 km
Vilniaus traukinių stotis / autobusų stotis  - 1 km