Rentida svečių namai

Pristatome Jums mūsų naują ir unikalų projektą Rentida svečių namai. Tai nuoma nebrangių, bet jaukiai įrengtų kambarių naujai atrekonstruotame pastate Sodų g. 5, Vilnius. Kaip mena šio pastato istorija, jau XVI amžiaus viduryje pastate buvo įkurti pirmieji svečių namai ir juos valdė žinomas miesto pirklys. Žinoma pastatas ne kartą remontuotas ir perstatytas, tačiau jo interjeras unikalus ir rekonstruodami mes išsaugojome dauybę detalių, kurios Jus nukels ne vieną šimtmetį atgal.

Rentida svečių namuose turime 12 jaukių kambarių ir didelę bendrą virtuvę su poilsio zona, kurioje tilps visi namų gyventojai. Taip pat turime jaukų vidinį kiemelį, kuriame galėsite išsikepti kepsnių ar tiesiog ramiai poilsiauti pasislėpę nuo miesto šurmulio. Kiekviename kambaryje rasite dušą su tualetu, lovą su patalyne ir rankšluosčius bei plokščiaekranį TV su skaitmeninę televizija. Dienos metu dirba administratorė, kuri padės Jums apsistoti, papasakos kas įdomaus vyksta mieste, bei pažinti Vilniaus miesto senamiestį.

Kviečiame svetainės sistemoje išsirinkti ir rezervuoti Jums patogiausią kambarį, galime pasiūlyti 2 vienviečius, 8 dviviečius ir 2 triviečius kambarius.

Už kambarių nuomą galima atsiskaityti grynaisiais, banko pavedimu ir kortele. Sudaromos ilgalaikės ir trumpalaikės nuomos ir bendradarbiavimo sutartys, išrašomos PVM sąskaitos faktūros.