Vietinė informacija

Vaflių Baras

Sau mėgiamą patiekalą čia atras net išrankiausias. Kiekvieną rytą laukiame jūsų su pusryčių meniu su vafliais, sveikuolių kokteiliais, avižų koše, omletu, varškėtukais ir, žinoma, aukštos kokybės kava – ko daugiau reikia? ;) Norintiems pasisotinti patiks mūsų vafliai su lašiša, feta, moccarella, ožkos sūriu, omletu ar net benedikto kiaušiniais, o užsukę tik pasilepinti desertu galės pasirinkti vaflių su begale priedų. Kiekvienas vaflis kepamas kruopščiai ir su meile, o asortimente nėra jokių pusfabrikačių – tik patys šviežiausi ir gardžiausi produktai.

Vaflių Baras
Vaflių Baras
Vaflių Baras

Automobilių nuoma "Easy Rental"

Reikalingas automobilis? Tik "Easy Rental" jums pristatys norimą automobilį greičiau nei per valandą į jums reikiamą vietą nemokamai! Pagal savo poreikius galite rinktis iš plataus auto parko nuo prabangiausių iki ekonominės klasės automobilių. Pažadame profesionalų aptarnavimą ir tvarkingas transporto priemones. tel: +370 604 11779

Automobilių nuoma
Automobilių nuoma
Automobilių nuoma

Valdovų rūmai

Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose yra galimybė apžiūrėti keletą nuolatinių ekspozicijų, atspindinčių istorinės rezidencijos funkcijas: Rūmų architektūrinė bei istorinė raida Rūmų atkurti istoriniai tipiški interjerai Valdovų turtai bei iždinė Gausūs radiniai kartu su rūmų plėtros maketais, ikonografine medžiaga ir tekstinėmis pastabomis rodomi Rūmų istorinės ir architektūrinės plėtros ekspozicijoje.

Valdovų rūmai
Valdovų rūmai
Valdovų rūmai

Šv. Onos bažnyčia

Šv. Onos bažnyčia yra vienas žavingiausių ir, kone, garsiausių Vilniaus statinių. Tai vėlyvosios gotikos kūrinys. Ji apgaubta daugybės legendų. Viena žymiausių jų pasakoja, kad Napoleonas pirmą kartą pamatęs Šv. Onos bažnyčią panoro nusinešti ją ant delno į Paryžių. Apmaudu, tačiau realybė ne tokia romantiška: Napoleono žygio per Lietuvą metu bažnyčia buvo atiduota prancūzų kavalerijos žiniai. Vis dėlto Napoleonas savo laiške žmonai yra paminėjęs, jog „Vilnius – labai gražus miestas“… Maironio g. 8, Vilnius

Šv. Onos bažnyčia
Šv. Onos bažnyčia
Šv. Onos bažnyčia

Gedimino pilis

Valdant Lietuvos didžiajam kunigaikščiui Gediminui, Vilnius jau žinomas kaip Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės sostinė, o 1323 m. Gedimino sutartyje su Kryžiuočių ordinu pirmąkart paminėta ir Vilniaus pilis. Valdant Gediminaičių dinastijos valdovams, Vilniaus Aukštutinė pilis buvo reikšminga ne tik kaip politinis Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės centras, bet kartu su Žemutine ir Kreivąja pilimis sudarė sostinės gynybinį kompleksą, sėkmingai atlaikiusį XIV a. antroje pusėje suintensyvėjusį Kryžiuočių ordino puolimą. Gaisrui sunaikinus medinę pilį, XV a. pradžioje, valdant kunigaikščiui Vytautui, pastatyta mūrinė pilis, kurios liekanos išliko ligi šiol.

Gedimino pilis
Gedimino pilis
Gedimino pilis

Keule Rūkė

Pietų Amerikos stiliaus greito maisto restoranas pritraukia originalumu ne tik vietos gyventojus, bet ir turistus. "Keule ruke" įsikūręs unikalioje senamiesčio kampelyje netoli geležinkelio stoties. Jus pasitiks unikalūs piešiniai ant sienų, bei draugiškas personalas. Šiltojo sezono metu galėsite pasimėgauti visų pamėgtais burgeriais ir alumi gryname ore, vidiniame kiemelyje.

Keule Rūkė
Keule Rūkė
Keule Rūkė

Chačapuri Gruziniška kepyklėlė

Jeigu norite pasimėgauti skaniausiais Chačapuri Vilniuje, siūlome apsilankyti Sodų g. esančiame greito maisto restorane „Chačapuri“. Gardūs gruziniški patiekalai, pagaminti virėjų iš Gruzijos pagal šeimos receptus. Kiekvienas patiekalas yra savaip unikalus ir paruoštas su meile.

Chačapuri Gruziniška kepyklėlė
Chačapuri Gruziniška kepyklėlė
Chačapuri Gruziniška kepyklėlė

Grill London

,,Grill London“ – ant žarijų kepamų patiekalų restoranų tinklas, pamėgtas lankytojų dėl išskirtinio požiūrio į maisto kokybę. Visi kepsniai kepami unikaliose keramikinėse kepsninėse. Restoranai – patrauklūs tiek šeimoms, tiek šiuolaikiniam jaunimui. Dėl jaukios, stilingos aplinkos, bei prieinamų kainų ,,Grill London“ tapo viena populiariausių vietų, o augantis lankytojų skaičius paskatino restoranų plėtrą. Ant žarijų kepamais patiekalais galite pasimėgauti Vilniaus gatvėje 33.

Grill London
Grill London
Grill London

Amatininkų užeiga

„Amatininkų užeiga“ ilgiausiai veikiantis restoranas Vilniuje, įsikūręs senamiesčio širdyje, Rotušės aikštėje. Tai vienas pirmųjų restoranų pradėjęs dirbti iki paryčių ir naktį siūlantis tradicinius lietuviškus, bei kitus įvairiausius patiekalus. Atšilus orams „Amatininkų užeiga“ siūlo pasimėgauti kavos puodeliu arba alaus bokalu prie įėjimo esančioje terasoje iš kurios atsiveria nepakartojamas vaizdas.

Amatininkų užeiga
Amatininkų užeiga
Amatininkų užeiga

Salento naktinis klubas

Salento DiscoPub tai vienintelis klubas Vilniaus senamiestyje dirbantis kiekvieną dieną. Čia Jus pasitiks populiari muzika, skanūs kokteiliai bei draugiškas personalas. Taipogi Salento DiscoPub rengia tematinius vakarėlius, kurie sudomina ne tik vietinius gyventojus, bet ir turistus. Adresas Didžioji g. 28, Vilnius.

Salento naktinis klubas
Salento naktinis klubas
Salento naktinis klubas

Mojo Lounge Vilnius

„Mojo Lounge“- prabangus naktinis klubas Vilniuje atsidaręs 2014 metais. Stilingas ir jaukiai draugiškas klubas kviečia visus gerai praleisti laiką kiekvieną penktadienį ir šeštadienį. „Mojo Lounge“ klube Jus pasitiks gardūs kokteiliai, šiuolaikiška klubinė muzika ir stilingi žmonės. Adresas Vokiečių g. 2, Vilnius.

Mojo Lounge Vilnius
Mojo Lounge Vilnius
Mojo Lounge Vilnius

Klubas "Pabo Latino"

Pabo Latino galima apibūdinti kaip maža salelę, kurioje susitelkusi visa Lotynų Amerikos kultūra. Šiame klube niekada nebuna šalta, čia visuomet šviečia saulė. Pabo Latino Jus rasite 190 sėdimų vietų, 3 sales, 2 barus ir didžiulę lauko terasą. Klube vienu metu gali vykti net kelios skirtingos programos. Pabo Latino reguliariai rengia ne tik įspūdingus vakarėlius, bet ir šokių vakarus su profesionaliu mokytoju. Judindami klubus salsa, rumba, bachata, cha cha ritmais, pasinersite į svaiginantį pramogų sūkurį ir pamiršite visus rūpesčius. Adresas Trakų g. 3, Vilnius.

Klubas
Klubas
Klubas

Baras "Bardakas"

Vilniaus senamiestyje įsikūrė nauja „valstybė“: su savo įstatymais, vėliava, tradicijomis, stiliumi, muzika, maistu, bei atsipalaidavusiais, laisvę dievinančiais jos gyventojais“ – taip save prisistato baras „Bardakas“. Pravėrus baro duris į akis krenta erdvus jo interjeras ir netradicinis dizainas. Čia Jus galite pasimėgauti skaniais gėrimais, maistu bei neįprasta aplinka. Adresas Vilniaus g. 22, Vilnius.

Baras
Baras
Baras

Prekybos ir pramogų centras "AKROPOLIS"

Didžiausias prekybos ir pramogų centras "Akropolis" Vilniuje atidarytas 2002 metais. 2004 m. Vilniaus „Akropolis“ buvo išplėstas ir tapo didžiausiu tokio tipo objektu Baltijos šalyse. Akropolyje rasite ne tik parduotuvių, bet ir čiuožinėjimo areną, kino teatrus, daugybę restoranų, maisto prekybos centrą "Maxima", bei daug kitų pramogų tiek suaugusiems tiek vaikams.

Prekybos ir pramogų centras
Prekybos ir pramogų centras
Prekybos ir pramogų centras

Prekybos ir pramogų centras "PANORAMA"

Tai turbūt vienintelė vieta mieste, kur milžiniškoje 65 tūkst. kv. m. komercinėje erdvėje visi lankytojai jaučiasi jaukiai ir maloniai vien dėl patogaus ir išskirtinio trikampės formos prekybos ir laisvalaikio centro išplanavimo. Čia dairydamiesi pirkinių sau, savo šeimai, draugams ar namams nepavargsite net ir kelis kartus apėję visą prekybos centrą!

Prekybos ir pramogų centras
Prekybos ir pramogų centras
Prekybos ir pramogų centras

Go9 Prekybos centras

GO9 prekybos centras įsikūręs vienoje geriausioje sostinės vietoje – Gedimino prospekte. Čia patogu užsukti tiesiog vaikštinėjant miesto gatvėmis, galima atvykti viešuoju transportu, o šiltuoju metų laikotarpiu – miesto dviračiais. Čia pat – požeminė automobilių stovėjimo aikštelė (1 val. – 1.20 Eur). Šiame prekybos centre gausu kavinių ir įvairių parduotuvių. Adresas Gedimino pr. 9, Vilnius.

Go9 Prekybos centras
Go9 Prekybos centras
Go9 Prekybos centras

Maisto parduotuvė "IKI"

Pirmoji IKI parduotuvė duris atvėrė dar 1992-aisiais. Nuo tada jie teikia naują maisto ir apsipirkimo patirtį – siūlo modernią maisto produktų, apsipirkimo bei aptarnavimo kultūrą. IKI parduotuvė įsikūrusi Sodų g. 22 ir dirba kiekvieną dieną nuo 07.00 iki 22.00 valandos.

Maisto parduotuvė
Maisto parduotuvė
Maisto parduotuvė

Citybee

Citybee dalinimosi automobiliu paslauga- tai šiuolaikinis būdas naudotis automobiliu. Bendras automobilis už kurį reikia mokėti tik kol juo naudojiesi. Jums nereikia pasirašyti jokių popierinių sutarčių, tereikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir išmanųjį telefoną. Naudodamiesi programėle pasirinkite artimiausią Citybee stovėjimo stotelę, išsirinkite laubiausiai patikusį automobilį ir rezervuokite jį. Citybee tai ekonomiška finansiškai, ekologiška, patogu ir modernu.

Citybee
Citybee
Citybee