Vieta miesto senamiestyje

 

Jei atvykstate į Vilnių traukiniu ar autobusu, tai geresnės vietos nakvynei nerasite, mūsų svečių namai pačiame Vilniaus senamiesčio pakraštyje vos keli šimtai metrų iki centrinės stoties. Kaip mena šio pastato istorija, XVI amžiaus viduryje pastate buvo įkurti pirmieji svečių namai, jau tada ši vieta buvo prie centrinių miesto vartų ir kvietė atvykstančius miesto svečius apsistoti nakvynei. Šiai dienai pastatas yra pačiame senamiestyje vos už kelių minučių kelio nuo mūsų centrinių Rentida apartamentų.

Kambarių vieta tobula senamiesčio pažinimui - Vilniaus Rotušė ir aikštė vos už kelių šimtų metrų, Katedra su Varpine pasieksite per 15 minučių eidami seniausiomis miesto gatvėmis Arklių g. Didžioji g. ir Pilies g. Aušros vartai pasiekiami per 5 minutes, o judriausia naktinio gyvenimo gatvė Vilniaus g. prasideda už 800 metrų.

NUORODOS

Iš Vilniaus Tarptautinio Oro uosto automobiliu

Važiuokite į rytus į F. Vaitkaus gatvę. link Rodūnios kl., Apsisukite ties Rodūnios kl., ir pasukite dešinėn į Dariaus ir Girėno gatvę.,važiuokite 2,6 km. Toliau važiuokite Švitrigailos gatve 170 m. ir pasukite į dešinę į Geležinkelio gatvę bei važiuokite 800 m. Žiedinėje sankryžoje pasirinkite 2-ą išvažiavimą link Stoties gatvės. Pavažiuokite Stoties gatve 400 m. ir pasukite į dešinę į Sodų gatvę. Pavažiavę 16 metrų pamatysite Rentida svečių namus.

Iš Vilniaus Tarptautinio Aerouosto visuomeniniu transportu

Sėskite į autobusą nr. 88 arba nr. 1 grafikas, lipkite Stotis stotelėje, eikite Stoties gatve ir pasukite į dešinę į Sodų gatvę. Paėję 16 metrų pamatysite Rentida svečių namus.

Iš Kauno Aerouosto

Važiuokite autostrada A1 Vilniaus kryptimi. Pasiekę Vilnių privažiuokite iki žiedo ir sukite i dešinę į E28/E85, toliu važiuokite apie 2 km. ir privažiavę išvažiavimą į Švitrigailos gatvę įsukte į ja, toliau sekite aprašymą kaip iš Vilniaus Tarptautinio Oro uosto.

Atstumai

Miesto centras, senamiestis – 0 km

Vilniaus tarptautinis oro uostas – 5 km

Kauno tarptautinis oro uostas  - 98 km

Vilniaus traukinių stotis / autobusų stotis  - 0 km