JŪSŲ ANTRIEJI NAMAI VILNIUJE!

Kviečiame išsirinkti patogiausią vietą nakvynei - modernius ir erdvius apartamentus ar jaukų nebrangų kambarį svečių namuose:

Apartamentai ir studijos pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje

Kainos nuo 40 Eur už naktį

Rodyti

Jaukūs ir nebrangūs kambariai svečių namuose Vilniaus senamiestyje

Kainos nuo 30 Eur už naktį

Rodyti

Apie mus

Kas mes ir ką Jums galime pasiūlyti? Susipažinkime :)

Ilgą laiką dirbome su privačių butų renovacija ir interjeru, tačiau pasitaikius progai senamiestyje renovuoti apleistą senovinį pastatą gimė mintis sukurti kažką gražaus ir pristatyti miesto svečiams. Taip gimė “Rentida Apartmentai”. Paskutiniaisiais metais vis plėtėmės, paversdami apleistus ir apgriuvusius namus prašmatniais ir jaukiais apartamentais. Hobis tapo darbu ir atvirkščiai. Šiuo metu galime pasiūlyti 20 įvairaus dydžio bei stilistikos apartamentų. Šią vasarą pristatome ir mūsų naują projektuką "Rentida svečių namai", kuris bus skirtas miesto svečiams atvykusiems pažinti mūsų nuostabų miesto senamiestį ir ieškantiems pigios, bet jaukios nakvynės senamiesčio pakraštyje.

Dabar mūsų tikslas - jauki ir komfortabili Jūsų viešnagė. Nuolat domimės miesto infrastruktūros pokyčiais, kultūriškai bei istoriškai lemtingų ir įsimintinų įvykių detalėmis, miesto siūlomomis pramogomis, renginiais, kad galėtume Jums pasiūlyti kuo turiningesnę ir įdomesnę viešnagę. Sukūrėme saugią ir aiškią rezervavimo sistemą, kurioje lengvai pasirinkę apartamentą ir viešnagės laiką galėsite saugiai rezervuotis apgyvendinimą.

Laukiame Jūsų atvykstant, norėdami pasitarti ar pasitikslinti kreipkitės ir mes Jums visada padėsime!