JŪSŲ ANTRIEJI NAMAI VILNIUJE!

Kviečiame išsirinkti patogiausią vietą nakvynei - modernius ir erdvius apartamentus ar jaukų nebrangų kambarį svečių namuose:

Apartamentai ir studijos pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje

Kainos nuo 40 Eur už naktį

Rodyti

Jaukūs ir nebrangūs kambariai svečių namuose Vilniaus senamiestyje

Kainos nuo 30 Eur už naktį

Rodyti

Geriausia kaina

Rezervuokite tiesiogiai mūsų tinklapyje rentida.lt ir mes pažadame Jums geriausią prieinamą kainą.

Jeigu per 24 valandas po rezervacijos atlikimo rentida.lt tinklapyje Jus rasite žemesnę kainą kitoje interneto svetainėje, mes atitiksime žemesnę kainą, atsižvelgiant į šias sąlygas :

1. Rezervacija turi būti atlikta tik per oficialią mūsų interneto svetainę.
2. Žemesnė kaina kitoje interneto svetainėje turi atitikti tą patį apgyvedinimo tipą. Tai yra, ta pati apartamentų kategorija, atvykimo ir išvykimo datos, žmonių skaičius, vienodos rezervacijos sąlygos (pavyzdžiui, apmokėjimo ir avanso sąlygos, atšaukimo ir pakeitimo sąlygos).
3. Rentida Apartments pasilieka teisę atmesti prašymą, jeigu neturi galimybės savarankiškai patikrinti žemesnės kainos prienamumą prašymo apdorojimo metu. Žemesnė kaina kitoje interneto sveitainėje turi būti prieinama peržiūrai, joje turi būti galimybė rezervuotis aparatamentus internetu.
4. Jūs turite paduoti prašymą per 24 valandas nuo rezervacijos atlikimo mūsų internetinėje svetainėje rentida.lt ir 72 valandas prieš standartinį atvykimo laiką. 5. Rentida Apartments bet kuriuo metu ir be perspėjimų gali apriboti galimybę asmeniui paduoti prašymą arba kitais būdais gauti naudą iš Geriausios kainos garantijos, jeigu asmuo veikė nesilaikydamas galiojančių įstatymų arba nutarimų, veikė nesąžiningai arba piktnaudžiaudamas, pateikė keletą klaidingų prašymų dėl geriausios kainos garantijos, negalėjo apsistoti Rentida Apartments po patvirtinto prašymo dėl Geriausios kainos garantijos arba pažeidė bet kurią iš sąlygų.
6. Geriausios kainos garantija netaikoma galiojančioms rezervacijoms, padarytomis ne "Rentida" interneto svetainėje. "Rentida" neatsako už atšaukimo mokesčius, susijusius su rezervacijomis padarytomis per kitas interneto svetaines.
7. "Rentida" pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti arba atšaukti Geriausios kainos garantiją.

Mūsų geriausios kainos garantija netaikoma:

  •       Rezervacijoms, padarytoms ne per mūsų internetinę svetainę rentida.lt
  •       Bet kokiems tarifams, surastiems interneto svetainėse, kurie sudaryti iš apartamentų ir kitų turistinių dalių - tokių kaip lėktuvo bilietai, automobilių nuoma, ekskursijos ir t.t.
  •       Nuolaidoms arba sutartinėms kainoms, neprieinamoms plačiai visuomenei - tokioms kaip  verslo ar grupių sutartinėms kainoms, tarifams tarp Rentida ir tam tikrų įmonių ir gupių.  
  •       Rezervacijoms, padarytoms per 24 valandas iki atvykimo. 
  •       Mokesčiams, arbatpinigiams, vėlyvo atvykimo bei kitiems mokesčiams ir nenumatytoms išlaidoms. 

    Jeigu per 24 valandas nuo rezervacijos atlikimo  puslapyje www.rentida.lt rasite žemesnę kainą kitoje interneto sveitainėje, susisiekite su mumis el.paštu info@rentida.lt ir mes pasiūlysime žemesnę kainą.